Typy prevedenia

rovné a členité prevedenie

Jedným z najzaujímavejších a najlacnejších spôsobov zakrytia pôvodného stropu je podhľad. Pomocou špeciálneho profilu a montážnej techniky nainštalujeme strop ako jednu úroveň, ale aj v rôznych tvaroch a úrovniach. Vďaka tejto metóde je možné rozdeliť stropný priestor a experimentovať tak s osvetlením.

fototlač

Dostupným a obľúbeným spôsobom skrášlenia miestnosti je tlač fotografií na strečovú fóliu. V súčasnosti je možné vytlačiť takmer akýkoľvek požadovaný obrázok priamo na povrch stropného PVC materiálu.
Vysoké rozlíšenie tlače umožňuje dosiahnuť fotografickú kvalitu obrazu.

hviezdne nebo

Je to unikátne riešenie, ktoré vám umožní dosiahnuť imitáciu nočnej oblohy u vás doma. Takýto strop je zvyčajne vyrobený z lesklého plátna v tmavých odtieňoch, optických vlákien a špeciálneho LED projektora. Tento dizajn určite zaujme vás a vašich hostí!

art-perforation

Na vytvorenie tohto efektu sa používa špeciálny profil, ktorý umožňuje inštaláciu dvoch úrovní stropu s krátkou vzdialenosťou medzi nimi: art-perforačný strop ktorý má v sebe vyrezané otvory podľa požiadaviek zákazníka, a jeho základňu, ktorá sa nachádza nad ním. Podľa mnohých dizajnérov je metóda art-perforation jedným z najzaujímavejších interiérových objavov posledných rokov!

plávajúce stropy

Špeciálne profily a spôsoby inštalácie umožňujú upevnenie stropov v určitej vzdialenosti od steny. V drážkach sú inštalované LED pásy, ktoré nahrádzajú tradičné žiarovky a reflektory. Táto konštrukcia vám umožňuje vytvoriť efekt, že strop nie je pevne pripevnený. Akoby sa iba vznášal nad vašou hlavou. Aplikáciou tejto technológie, ako aj použitím translucentnej fólie môžeme dosiahnuť úžasné efekty s osvetlením miestnosti!